Kinesitherapeuten in de regio Oost-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1175)
Brussel (810)
Henegouwen (1276)
Limburg (602)
Luik (1021)
Luxemburg (221)
Namen (515)
Oost-Vlaanderen (1112)
Vlaams-Brabant (847)
Waals-Brabant (470)
West-Vlaanderen (977)


 

Kinesitherapeuten in de regio Oost-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 25 |


All Products bvba-sprl
Geensbeekstraat 10
9310 Moorsel

T: 053 - 785030
F: 053 - 778195

E: all.products@skynet.be
W: http://www.allproducts.be/

D-Med
Stadionlaan 14
9800 Deinze

T: 09 - 2383032
F: 09 - 2190057

E: info@dmed.be
W: http://www.dmed.be/

Envederm BVBA
Bilksken (Kmo-Zone) 14
9920 Lovendegem

T: 09 - 2524210
F: 09 - 2523184

E: info@envederm.be
W: http://www.envederm.be/

Kine Malika - Malika Leyn, Smoorstraat 12, 9250 WaasmunsterKine Malika - Malika Leyn
Smoorstraat 12
9250 Waasmunster

T: 052 - 503909

E: kine-malika@telenet.be
W: http://www.kine-malika.be/

Facebook Google+
Malika Leyn is mijn naam, sinds een 10-tal jaar actief als Zelfstandig Kinesiste.

Door de jaren heen specialiseerde ik verder in mijn interesse-gebieden die je verderop kan bekijken.

Ik hoop jullie een praktijk te kunnen bieden die huiselijk aanvoelt, waarin ik steeds streef naar een persoonlijke aanpak.

Specialisaties zijn:
  • revalidatie
  • nek- en rugklachten
  • myofasciale therapie
  • zwangerschapsbegeleiding
  • postnatale begeleiding
  • dynamic taping
Kinekabinet Vrijders
Vitsstraat 70
9255 Buggenhout

T: 052 - 330870
M: 0477 - 284643

E: bert.vrijders@pandora.be
W: http://www.kinekabinetvrijders.be/

KOM - Keep On Moving, Ninoofsesteenweg 433, 9600 RonseKOM - Keep On Moving
Ninoofsesteenweg 433
9600 Ronse

M: 0477 - 468987

E: info@wellkom.be
W: http://www.wellkom.be/

Facebook
KOM is een groepspraktijk kiné/(personal) training waar vooral via functionele beweging mensen gezonder en fitter gemaakt worden
Ladi Verlaet
Lourdesstraat 40
9041 Oostakker

T: 09 - 2514624

E: verlaet.l@telenet.be
W: http://www.ladiverlaet.be/

Martine Van der Stede
Nijverheidsstraat 83
9950 Waarschoot

T: 09 - 3775143
M: 0474 - 437543

E: info@medifit-waarschoot.be
W: http://www.medifit-waarschoot.be/

Moerman Kelly
Brugstraat 1
9770 Kruishoutem

T: 09 - 3281157
M: 0494 - 672983

E: isebaert@telenet.be
W: http://www.kellymoerman.blogspot.be/

Saskia van Wanseele
Geetdam 4
9930 Zomergem

T: 09 - 3350080
M: 0479 - 900791

E: saskia@vanwanseele.be
W: http://www.kinevanwanseele.be/

Vermang Kris
Tempel 86
9572 Sint-Martens-Lierde

T: 055 - 603712
M: 0495 - 328767

E: kris.vermang@telenet.be
W: http://www.kinesist-krisvermang.be/

Van Hecke A
Rollebaan 6
9860 Moortsele

T: 09 - 3627917
M: 0477 - 556292

W: http://www.annevanhecke.be/

Acke Jan
Eekhout 4
9000 Gent

T: 09 - 2258313

E: jan.acke@skynet.be

Alimmat BVBA
Kortrijksesteenweg 45
9800 Petegem-aan-de-Leie

T: 09 - 3862194
F: 09 - 3866186

E: info@alimmat.be

Anita Stradiot
Forelstraat 75
9000 Gent

T: 09 - 2237766

E: anita.stradiot@skynet.be

Arjo Huntleigh NV
Evenbroekveld 16
9420 Erpe

T: 053 - 607380
F: 053 - 607381

E: info@arjohuntleigh.be

B & Co Inc nv
Mutsaardstraat 47
9550 Sint-Antelinks

T: 054 - 504005
F: 054 - 502028

E: info@b-co.be

Batteauw Renaat
Eindrieskaai 4
9700 Oudenaarde

T: 055 - 319117

E: renaat.batteauw@telenet.be

Bewegingstherapie
Dampoortstraat 38
9000 Gent

T: 09 - 2339682
M: 0472 - 753304

E: dewinterliliane@kinenet.be

Body Balance BVBA
Prinses Joséphine Charlottelaan 53
9100 Sint-Niklaas

T: 03 - 7779511

E: danny.pauwels3@pandora.be

Borré Ann
Kroonveldlaan 6
9200 Dendermonde

T: 052 - 527743
M: 0474 - 219193

E: ann.borre@telenet.be

Braet I
Nazarethstraat 24
9840 De Pinte

T: 09 - 2827077

E: ignace.braet@telenet.be

Braet Johan
Franklin Rooseveltlaan 469
9000 Gent

M: 0475 - 567436

E: braet.johan@belgacom.net

BVBA Patrick Callaert
Denderbellestraat 44
9200 Dendermonde

T: 052 - 219913
M: 0474 - 705028

E: callaert.patrick@telenet.be

Cacquaert Patrick
Sint-Amandusstraat 3
9404 Aspelare

T: 054 - 250825

E: kine.caquaert@pandora.be

Cantaert Axel BVBA
Xavier de Cocklaan 69
9831 Deurle

T: 09 - 2822444
F: 09 - 2822655

E: info@cantaertaxel.be

Charco
Kortrijksesteenweg 425
9000 Gent

T: 09 - 2206894
F: 09 - 2455848

E: info@charco.be

Cogen Ellen
Zamanstraat 6
9100 Sint-Niklaas

M: 0477 - 504815

E: ellencogen@skynet.be

Craeye Dimitri
Zwarte Zusterslaan 47
9990 Maldegem

T: 050 - 717816

E: dimitri.craeye@telenet.be

D & D Medicare
Winkelkouter 1
9770 Kruishoutem

T: 09 - 3830401
M: 0478 - 753562
F: 09 - 3830401

E: ddmedicare@skynet.be

De Backer Barbara
Eendenplasstraat 56
9940 Evergem

M: 0479 - 295299

E: barbara.de.backer@gmail.com

De Burggrave Björn BVBA
Edouard Passtraat 13
9220 Moerzeke

T: 052 - 524370
M: 0475 - 786791

E: bjorn.de.burggrave@telenet.be

De Cock Sophie
Eksaarde Dorp 157
9160 Eksaarde

T: 09 - 3674802

E: sophie.de.cock@pandora.be

De Gendt Stefaan
Putbosstraat 13
9300 Aalst

T: 053 - 622226

E: stefaan.de.gendt@skynet.be

De Meyer Kathy
Predikherenlei 10
9940 Ertvelde

T: 09 - 3442860
M: 0477 - 583835

E: demeyerkathy@gmail.com

De Muynck Saskia
Hogeweg 207
9040 Sint-Amandsberg

T: 09 - 3739833
M: 0495 - 407211

E: saskia.de.muynck@acupunctuur.org

De Paepe I
Herfstlaan 27
9820 Merelbeke

M: 0475 - 841884

E: ignace.depaepe@skynet.be

De Vos Joshua
Rechtstraat 62
9160 Eksaarde

M: 0499 - 425971

E: kine.joshua.de.vos@gmail.com

De Vreese A
Hoveniersstraat 123
9050 Ledeberg

T: 09 - 3866701
M: 0485 - 439013

E: antoinedevreese@pandora.be

De Waele Monique
Vijfbunderstraat 1b
9200 Grembergen

T: 052 - 481067
M: 0474 - 272290

E: moniquedewaele@skynet.be

Dedeyne Johan
Aalterstraat 28
9880 Aalter

T: 09 - 3750146

E: dedeynej@yahoo.com

Deschoenmaeker Johan
Pontstraat 139
9800 Astene

T: 09 - 3860068
M: 0477 - 182472

E: johandeschoenmaeker@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 25 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?