Kinesitherapeuten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1175)
Brussel (810)
Henegouwen (1276)
Limburg (602)
Luik (1021)
Luxemburg (221)
Namen (515)
Oost-Vlaanderen (1112)
Vlaams-Brabant (847)
Waals-Brabant (470)
West-Vlaanderen (977)


 

Kinesitherapeuten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 27 |


OSG Medical Software BVBA
Bussestraat 17
2840 Rumst

T: 015 - 321373
F: 015 - 321393

E: wuytens@osg.be

Pasmans Ralph
Slachthuislaan 74
2060 Antwerpen

T: 03 - 6462769
F: 03 - 6416796

E: kinegroep@acantwerpen.be

Passim NV
Lodewijk Verheijenstraat 2
2900 Schoten

T: 03 - 3256760

E: kine.peremans@telenet.be

Peelmans Katleen
Saunierlei 55
2620 Hemiksem

M: 0498 - 638545

E: katleenpeelmans@telenet.be

Peeters Ann
Pastoor de Heuckstraat 1
2811 Leest

T: 015 - 346090

E: annpeeters1@telenet.be

Peeters P
Heilanders 36
2350 Vosselaar

T: 014 - 613301

E: paul.peeters.vosselaar@skynet.be

Pierson Dave
Oude Terelststraat 48
2650 Edegem

M: 0472 - 960263

E: dave_pierson_1@hotmail.com

Plompen Peggy
Antwerpsebaan 208
2040 Antwerpen

T: 03 - 5686031

E: plompenpeggy@kinenet.be

Poriau Pieter
Veldstraat 34
2960 Brecht

T: 03 - 6531036
M: 0474 - 467366

E: poriau.pieter@skynet.be

Pre- en postnatale kinť
Sint-Cordulastraat 1
2900 Schoten

M: 0495 - 894230

E: vanbavel.sara@hotmail.com

Rommens Etienne
Strijbeekseweg 5
2328 Meerle

T: 03 - 3157639

E: etienne.r@pandora.be

Schoofs D
Schuttershofstraat 10
2330 Merksplas

T: 014 - 635443

E: osteo.schoofs@scarlet.be

Schraepen Wim
Willem Herreynsstraat 11
2650 Edegem

M: 0496 - 985738

E: wimschraepen@gmail.com

Sels Instruments NV
Sassenhout 13
2290 Vorselaar

T: 014 - 225909
F: 014 - 225919

E: sels.instruments@scarlet.be

Steurs Jef
Lebonstraat 144
2440 Geel

T: 014 - 560770
M: 0496 - 529536

E: jef.steurs@skynet.be

Stoma Center
Dokter Maurice Timmermanslaan 95
2170 Merksem

T: 03 - 6461331
F: 03 - 6441143

E: info@stoma-center.be

Strybos Bart
Driehoekstraat 182
2180 Ekeren

M: 0498 - 441153

E: bart.strybos@pandora.be

Stryckers F
Bolk 109
2350 Vosselaar

T: 014 - 614906

E: frank.stryckers@skynet.be

Timmermans Willem
Lagerheide 5
2860 Sint-Katelijne-Waver

M: 0477 - 805050

E: willem.timmermans2@telenet.be

Troch Wendy
Geerhoek 16
2830 Blaasveld

M: 0495 - 531705

E: wendytroch@yahoo.com

V.F. Medicals
Herentalsebaan 431
2160 Wommelgem

T: 03 - 6530025
F: 03 - 6532224

E: vfm@vf-medicals.be

Vaes Katrien
Broekstraat 90
2491 Olmen

T: 014 - 717616

E: kine.olmen@telenet.be

Van Beeck Sofie
IJzermaalberg 6
2550 Kontich

T: 03 - 2896107
M: 0475 - 467618

E: toetie@hotmail.com

Van den Berg Nico
Oosterwijkseweg 10
2250 Olen

T: 014 - 277340
M: 0496 - 278433

E: nico.van.den.berg@telenet.be

Van Den Bon Erik
Wilgenstraat 43
2800 Mechelen

T: 015 - 422425

E: erik.vandenbon@telenet.be

Van den Broeck Claudia
Kruynighemstraat 4
2811 Hombeek

M: 0486 - 689178

E: claudia.vdb@telenet.be

Van Der Goten Tom
Putse Baan 33
2040 Antwerpen

T: 03 - 2109006

E: info@topofit.be

Van der Looven Judith
Gelmelenstraat 91
2900 Schoten

T: 03 - 6584127

E: judithvdl@yahoo.com

Van Gulck Marc
Jozef Ickxstraat 100
2180 Ekeren

T: 03 - 6450611

E: marcvangulck@skynet.be

Van Havere Karen
Slachthuislaan 74
2060 Antwerpen

T: 03 - 6462769
F: 03 - 6416796

E: kinegroep@acantwerpen.be

Van Heurck Evy
Berkenlaan 47
2610 Wilrijk

T: 03 - 8290364

E: evyvanheurck@kinenet.be

Van Hoof Gerd
De Pretstraat 60
2060 Antwerpen

M: 0486 - 395206

E: gerdvh@telenet.be

Van Hout Jan & Hugo VOF
Lichtenaustraat 1
2480 Dessel

T: 014 - 377244

E: vanhout.borgers@edpnet.be

Van Looy Jos
Ter Heide 28
2270 Herenthout

T: 014 - 514692

E: jos.van.looy@skynet.be

Van Medegael M
Dorpstraat 49
2811 Leest

T: 015 - 277155

E: marcel.van.medegael@skynet.be

Vander Poorten Sophia
Blokstraat 6
2800 Mechelen

T: 015 - 640164
M: 0479 - 753763

E: sophia@kineso.net

Vanhasbroeck A
Brouwersdreef 1
2820 Bonheiden

T: 015 - 553588

E: alma.vanhasbroeck@telenet.be

Vanhoof Raymond
Zandstraat 90
2400 Mol

T: 014 - 814529

E: vanhoofraymond@skynet.be

Vanseggelen Liesbeth
Hoogstraat 46
2223 Schriek

T: 015 - 339638
M: 0497 - 422035

E: liesbethvanseggelen@hotmail.com

Verbinnen Jan
Van de Wervelaan 49a
2290 Vorselaar

T: 014 - 511619

E: verbinnen.jan@skynet.be

Verbist Christel
Antwerpsesteenweg 152
2950 Kapellen

T: 03 - 6652387
F: 03 - 6652387

E: verbist.c@belgacom.net

Verboven Ilse
Keizershoek 338a
2550 Kontich

T: 03 - 8256831

E: info@misas.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 27 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?