Kinesitherapeuten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1175)
Brussel (810)
Henegouwen (1276)
Limburg (602)
Luik (1021)
Luxemburg (221)
Namen (515)
Oost-Vlaanderen (1112)
Vlaams-Brabant (847)
Waals-Brabant (470)
West-Vlaanderen (977)


 

Kinesitherapeuten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 27 |


Duden Irith
Houthoek 28
2430 Vorst

T: 013 - 293627

E: irith.duden@telenet.be

Easy Fit Kapellen
Dorpsstraat 80
2950 Kapellen

T: 03 - 6642351
F: 03 - 6642351

E: paul.vanhelvert@skynet.be

Ecce Medical BVBA
Heikantstraat 128
2900 Schoten

T: 03 - 6850723

E: ecce.medical@pandora.be

Embrechts Koen
Slachthuislaan 74
2060 Antwerpen

T: 03 - 6462769
F: 03 - 6416796

E: kinegroep@acantwerpen.be

Farla medical BVBA
Lange Leemstraat 192
2018 Antwerpen

T: 03 - 2859586
F: 03 - 2188617

E: medical@farla.com

Fysiomed NV
Doornstraat 87
2650 Edegem

T: 03 - 4576676
F: 03 - 4575538

E: info@fysiomed.com

Gebruers Els
Laarbeemdeken 2
2547 Lint

M: 0478 - 566507

E: elsgebruers@hotmail.com

Genae Associates NV
Paleisstraat 24
2018 Antwerpen

T: 03 - 2900306
M: 0476 - 280907

E: info@genae.com

Geulleaume
Cruyslei 59
2100 Deurne

T: 03 - 3228949

E: guy.geulleaume@euphony.be

Gevens Katrien
Fortsteenweg 141
2170 Merksem

T: 03 - 6455999

E: katrien.gevens@telenet.be

Geys Jef
Lebonstraat 40c
2440 Geel

M: 0475 - 584825

E: geysjef@skynet.be

Gielen Hilde
Kempenlaan 103
2290 Vorselaar

T: 014 - 516498
M: 0479 - 399789

E: hildegielen@telenet.be

Godefroid Christine
Waterstraat 173
2940 Stabroek

T: 03 - 6640390

E: christine_godefroid@skynet.be

Gorris Gerda
Hogeweg 25
2240 Massenhoven

T: 03 - 4844223

E: gerdagorris@hotmail.com

Grooten Pascal
Rijnkaai 25
2000 Antwerpen

T: 03 - 2342778

E: pascal.grooten@pandora.be

Gys Erik
Molsebaan 35
2480 Dessel

T: 014 - 371722

E: erik.gys@skynet.be

Hanssen Hans
Veldvenne 30
2970 Schilde

T: 03 - 3835248

E: hanshanssen@kinenet.be

Heinen Jan
Dorp West 79
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2529845

E: sanacenter1@telenet.be

Heyrman Anke
Constant Van Goeystraat 48
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2961982
M: 0472 - 631547

E: ankeheyrman@msn.com

Jansen Kim
Hoenderhoflaan 3
2950 Kapellen

M: 0496 - 480468

E: kinekim@hotmail.com

Janssens Greet
Jozef Hendrickxstraat 171
2900 Schoten

M: 0486 - 400752

E: greet.janssens.respikine@skynet.be

Jotess
Kerselaarshof 6
2560 Bevel

T: 03 - 4817425
F: 03 - 4817425

E: jotes@pandora.be

KineKaai, Sint Michielstraat 5, 2000 AntwerpenKineKaai
Sint Michielstraat 5
2000 Antwerpen

T: 03 - 2329144
M: 0497 - 438664

E: guy@kinekaai.be

Kinepraktijk Tim Philips
Marialei 73/13
2018 Antwerpen

M: 0497 - 489653

E: tphilips.kine@gmail.com

Klinkers Anouk
Zoerledorp 102
2260 Zoerle-Parwijs

T: 014 - 542043

E: aklinkers@pandora.be

Kochuyt Anne-Marie
Broekstraat 90
2491 Olmen

T: 014 - 717616

E: kine.olmen@telenet.be

Komeet BVBA
Eksterlaar 49
2100 Deurne

T: 03 - 3222804
F: 03 - 3213167

E: komeet@scarlet.be

Komform Groepspraktijk
Brusselsepoortstraat 28
2800 Mechelen

T: 015 - 431434

E: info@komform.be

Krahť Leo J
Berkenlaan 29
2491 Olmen

T: 014 - 309087
M: 0475 - 358173

E: leo.krahe@skynet.be

Leper Karen
Dorp 53
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

M: 0479 - 630050

E: karenleper@hotmail.com

LifeScan Benelux
Antwerpseweg 19-21
2340 Beerse

T: 080 - 015325

E: service@lifescanbenelux.com

M Rillaers P
Albert Bevernagelei 62
2100 Deurne

T: 03 - 3264745

E: patricia.rillaers@telenet.be

Massart Laureina
Gazetstraat 23
2070 Burcht

T: 03 - 2520125
F: 03 - 2520125

E: laureina@skynet.be

Mastercare Back-A-Traction
Brasschaatsteenweg 304
2920 Kalmthout

T: 03 - 6636350

E: mastercare@skynet.be

Meuwis Patrick
Groot Hagelkruis 113
2180 Ekeren

M: 0477 - 373883

E: patrick.meuwis@skynet.be

Michiels Sarah
Hagenbroeksesteenweg 194
2500 Lier

T: 03 - 4808918

E: sarah@trizoarto.be

Michielsen Jo
De Linden 9
2240 Zandhoven

T: 03 - 4846089

E: jomichielsen@skynet.be

Moons D
Zwijvegemstraat 36
2812 Muizen

T: 015 - 417300
M: 0476 - 803817

E: dirk_moons@yahoo.com

Nederhand Werner
Vordensteinstraat 70
2900 Schoten

T: 03 - 6053640
M: 0499 - 719123

E: werner.nederhand@telenet.be

Nekia Paramedical
Platanenlaan 37
2610 Wilrijk

T: 03 - 8274395

E: nekia@telenet.be

Nijs An
Liezele Dorp 51
2870 Liezele

T: 03 - 2980191

E: annijs@kinenet.be

Noots Jacques
Zinkhoevelaan 4
2610 Wilrijk

T: 03 - 8289202

E: jacques.noots@skynet.be

Oldelft Benelux
Koralenhoeve 20
2160 Wommelgem

T: 03 - 3550950
F: 03 - 3550955

E: info@odbx.be

Olympus Belgium NV
Boomsesteenweg 77
2630 Aartselaar

T: 03 - 8705800
F: 03 - 8872426

E: info@olympus.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 27 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?